Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

Drodzy Uczniowie - Ferie Zimowe - od 4.01.2021 - 17.01.2021

Zestaw programów nauczania na rok szkolny 2020/20201

 

 

 

 Szkolny zestaw programów nauczania w roku 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II  w  Czarnem Dolnem

 

 

 

L.p

 

Przedmiot/Nazwa programu

 

Wydawnictwo

 

Autor programu

 

Nr  dopuszczenia w szkolnym

zestawie

 

 

 

KL. IV- VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Język polski „Słowa z uśmiechem+ Myśli i słowa ”

 

WSiP

Ewa Horwath,

Anita Zegleń

Sp-zp-1/2020

 

IV-VII

 

2

 

Język polski  „Bliżej słowa”

 

WSiP

Ewa Horwath,

Grazyna Kiełb

 

Sp-zp 2/2020 VIII

 

3.

 

Historia „Wczoraj i dziś”

 

Nowa Era

 

 

Tomasz Maćkowski

 

Sp-zp-3/2020 IV-VIII

 

 

 4.

Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas IV-VIII

 

 

Rubikon

 

Teresa Król

 

Sp zp-4/2020

 

 

5.

Język niemiecki Program nauczania języka niemieckiego w szkole podstawowej jako drugiego języka nowożytnego 

Nowa Era

Anna Jaroszewska

Sp –zp-8/2019

 

 

6.

Matematyka „Program nauczania matematyki w klasach 4–8 szkoły podstawowej”

WSiP

Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski

 

Sp-zp 10/2018

V,VI,VIII

 

 

7.

„Matematyka z plusem” dla IV-VI

GWO

M. Jucewicz, M. Karpiński, J. Lech  

Sp-zp 5/2020 IV-VI

 

 

8.

Matematyka z plusem” dla IV-VI

GWO

M. Jucewicz, M. Karpiński, J. Lech 

Sp-zp 6/2020 VII-VIII

 

 

9.

Program nauczania języka angielskiego dla II etapu edukacji IV-VIII szkoły podstawowej

Nowa Era

K. Niedźwiedź, J. Sochaczewska – Kuleta , D. Wosińska 

Sp-zp 7/2020 IV-VIII

 

 

10

Technika  „Jak to działa”

Nowa Era

 

Lech Łobecki , Marta Łobecka

Sp-zp 8/2020

IV-VI

 

 

11.

Religia „ Odkrywamy tajemnice Bożego świata”

Jedność

K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek

Sp- zp 9/2020

IV-VIII

 

 

12.

 

Wychowanie fizyczne program nauczania wychowania fizycznego II etapu szkoły podstawowej „Ruch zdrowie dla każdego”

Wydawnictwo Oświatowe Fosze

S. Żołyński

Sp- zp 7/2019 IV- VIII

 

 

13.

Fizyka „To jest fizyka”

Nowa Era

Marcin Braun , Weronika Śliwa

Sp-zp 10/2020

 

 

14.

Chemia „ Chemia Nowej Ery”

Nowa Era

Teresa Kulawik, M. Litwin

Sp-zp-11/2020

 

 

15.

Biologia „Program nauczania biologii –Puls Życia”

Nowa Era

Anna Zdziennicka

Sp- zp 12/2020 V-VIII

 

 

 

16.

Informatyka „Program nauczania informatyki” w klasach 4-8

WSiP

W.Kanas, A. Samulska, W.Jochemczyk, I. Krajewska –Kranas, M. Wyszczółkowski

Sp-zp-11/2018

IV-VIII

 

 

17.

WOS

Nowa Era

Barbara Furman

Sp-zp-12/2018 VIII

 

 

18.

 

Przyroda  „Tajemnice przyrody”

 

Nowa Era

 

J. Golanko

 

Sp-zp-13/2020 IV

 

 

19.

Geografia „Program nauczania geografii”

Planeta Nowa

Nowa Era

E. M Tuz, B. Dziedzic

Sp –zp 14/2020 V-VIII

 

 

20.

 

Plastyka  IV –VII „Do dzieła”

 

Nowa Era

 

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak

Sp-zp 15/2020

 

 

 

21.

Muzyka  IV-VII „Lekcja muzyki”

Nowa Era

Monika Gromek , Grażyna Kilbach

Sp-zp-16/2020

 

 

22.

Edukacja dla bezpieczeństwa

Nowa Era

Jarosław Słoma

Sp-zp  7/2018

 

 

23.

Program nauczania języka angielskiego

Macmillian Pearson

E. Piotrowska ,T. Sztyber

Sp-zp 11/2019 VII-VIII

 

 

 

 

 

 

 

 24.

 

Religia „ W rodzinie dzieci Bożych”

 

WJK

 

Komisja wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski

 

 

Sp- zp -17/2020

 

25.

Język Angielski I etap edukacyjny

„Super Heros”

Nowa Era

 

 

 

Rebecca Adlard, Dorota Sikora - Banasiak

Sp-zp- 18/2020

 

26.

Program nauczania dla I etapu kształcenia edukacji wczesnoszkolnej „ Elementarz odkrywców”

 

Nowa Era

 

T. Janicka Pabianek 

 

Sp- zp-4 /2019

 

27

 

Dzieciaki w Akacji

Nowa Era

Anna Stalmach-Tkacz

Sp-zp 3/2019

 

28

J. angielski wychowanie przedszkolne

„Wychowanie przedszkolne i klasy zerowe”

Pearson Longman

Mariola Bogucka , Dorota Łoś

Sp- zp   18/2018

 

29

Programuję przyszłość

 

Sylwia Blumkowska

Sp –zp 22/2018

 

30.

Program szkolnego koła wolontariatu

„Czyń dobro”

 

Sylwia Blumkowska

Agnieszka Miller -Ważny

Magda Michalska

 

 

 

 

Sp zp -10/2019

 

31

Zajęcia dodatkowe

Innowacja pedagogiczna

Bezpieczni w ruchu drogowym

Karolina Józwowska

Sp-zp-13/2019

V,VIII

 

32.

Zajęcia rozwijające przyrodnicze

Innowacja pedagogiczna

Gmina Gardeja -Moja Mała Ojczyzna

 

Edyta Gudowska

 

Sp-zp-17/2019

 

 

Librus - Synergia
Programowanie